Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naomi takes

4. 6. 2015

0 vněší motivace

Nedělám to protože máma a táta

Du tam být úplný a až to skončí je jedno jaký budu, ale du být nej.

Bolí to jeho! nelíbí se mu to, ale máš důvod to dělat, protože se ti přihodilo něco, co tě k tomu dovedlo. Dělej to pokud je to pro tebe dobře, ano opravdu se to nelíbí ostatním a rozumíme, že to potřebuješ udělat.

Všechno co děláš je správně. Chci abys chápal, že přesto, že jsi o tom přesvědčený, omezuje to ostatní a zřejmně tě budou nutit akceptovat jejich nepohodlí a neser...!

Můžeš si dělat co chceš, ale pochop mě, že nemám sílu a tak tě nechám vyrovnat se s tím samotnýho. Pokud už nevíš jak dál přiď a vyřešíme to spolu.

 

Nechat to dítě žít ve světě nic mu neopravovat ONI to doprciny vidí, že ostatní omezují. Pokud to, ale znají od rodičů budou trvat na tom, že to omezení je jejich rozhodnutím. Budou neempatičtí a nerespektující. Bude to chodit pokud budou vidět, že to rodiče potvrzují.

Mikšovi trvalo asi rok a půl než zkusil rodiče zpětně informovat a korigovat. Toleranci a respekt u nás nevidí a tak není možné ji naučit. Ale trápí ho to a jevidět, že chce znát způsob jak respetovat a zároveň vyrovnat se s nerespektem. To sou naše výzvy. Dospíváme společně v bytost .... milující

 

Řekla synovi Zlobíš se mám tě ráda, až budeš starší budeš se moct MNOHEM LÍP OVLÁDAT, neboj půjde nemusíš mít strach.

 

Bezpodmínečně na tom co dosáhli ocenit v případě neúspěchu a neutrální situace :)

 

Oni by neměli dělat co chete, aby dělali nejde ho změnit - mozek

JEDINý člověk nad kterým máte moc ste vi samy - je to vítr - vi reagujete.

SEE IT feel it FALLOW IT touch it LOVE